___________________________________________________________________________________________________________________


Derek Jacobi
nagrał teksty Dyktanda!

Ian Mckellen
przesyła życzenia

Nasze dyktando czytal
Alan Rickman!

Jerzy Dudek
o Dyktandzie!

Mariusz Czerkawski
o Dyktandzie!
___________________________________________________________________________________________________________________


Laureaci English Dictation 2006 - o złote pióro International House


1. Jędrzej Kuskowski z Gimnazjum i Liceum Akademickiego w Toruniu ( 4 błedy) - 2 tygodniowy kurs w IH Torquay o wartości ok. 5 tys. złotych

2. Ewa Jaśkowiak z Gimnazjum nr 3 w Bydgoszczy ( 5 błędów) - 2 tygodniowy kurs w IH London o wartości ok. 5 tys. złotych

3. Karolina Gucko z 4 Lo w Bydgoszczy - 2 tygodniowy kurs w IH Madrid o wartości ok. 5 tys. złotych

Finaliści ED 2006
  • Adamczewska Alicja
  • Andrysiak Agnieszka
  • Antkowiak Marta
  • Babiński Radosław
  • Baranowski Adam
  • Barczyński Michał
  • Batkiewicz Marek
  • Bąk Krzysztof
  • Biedroń Bartosz
  • Borkowska Katarzyna
  • Bożejewicz Krzysztof
  • Brodzik Przemysław
  • Brusiewicz Krzysztof
  • Brzozowska Anna
  • Burczyk Radosław
  • Burdziąg Pilipp
  • Charkowska Karolina
  • Chmieliński Krzysztof
  • Chmieliński Paweł
  • Cholewińska Beata
  • Chudziński Mikołaj H.
  • Chylewska Ewa
  • Ciemny Kamil
  • Cygan Eryk
  • Czarnecka Alicja
  • Częszak Agnieszka
  • Derendarz Liliana
  • Dobecka Patrycja
  • Domagalski Paweł
  • Domke Aleksandra
  • Dorna Kamil
  • Drożyńska Hanna
  • Drożyński Krzysztof
  • Dumowski Łukasz
  • Dusińska Oliwia
  • Dzieciuchowicz Maciej
  • Fac Kaja
  • Foss Jakub
  • Gabryszewska Sonia
  • Gajtkowski Łukasz
  • Gapiński Jacek
  • Głodek Arkadiusz
  • Głoski Aleksander
  • Głowacka Aleksandra
  • Głowacka Zuzanna
  • Góralski Paweł
  • Grzeszczak Magda
  • Gucko Karolina
  • Gutowska Kinga
  • Harendarski Filip
  • Hass Tomasz
  • Hjdukiewicz Grzegorz
  • Hypszer Joanna
  • Igras Ewelina
  • Iwiński Karol
  • Jakubczyk Kamila
  • Janembska Małgorzata
  • Jarząbek Maksymilian
  • Jaśko Anna
  • Jaśkowiak Ewa
  • Jopczyńska Marta
  • Jszczak Przemysław
  • Jurek Paula
  • Jurek Sylwia
  • Jureko Magdalena
  • Kalinowski Jakub
  • Kamieńska Anna
  • Kania Dominika
  • Kania Michał
  • Kaprzak Gabriela
  • Karwowska Marta
  • Kemski Krzysztof
  • Kluczyński Jakub
  • Konieczka Maja
  • Konińska Paulina
  • Kosnowska Anna
  • Kostulska Olga
  • Kot Maciej
  • Kotlarek Paweł
  • Kowalska Martyna
  • Kowalski Adam
  • Koziej Agata
  • Kozłowski Przemysław
  • Kożuchowska Joanna
  • Królak Magdalena
  • Krzemiński Michał
  • Kucharska Aleksandra
  • Kulczyk Albert
  • Kurek Marta
  • Kuskowski Jędrzej
  • Langowska Agata
  • Lewandowski Michał
  • Lipska Joanna
  • Łabądziewska Ewa
  • Łazav Monika
  • Maleszka Joanna
  • Marcinkowski Michał
  • Marecka Marta
  • Maślanka Tomasz
  • Matczak Marcin
  • Matysek Magda
  • Mazurek Joanna
  • Miążek Amadeusz
  • Michalak Alicja
  • Misiak Jan
  • Miszczuk Alicja
  • Mrotek Joanna
  • Msur Max
  • Muszytowski Jakub
  • Myczko Joanna
  • Nadolska Marta
  • Nadzieja Paulina
  • Naskret Przemysław
  • Nguyen Adam
  • Niewiarowski Paweł
  • Nowacji Piotr
  • Nowak Agnieszka
  • Nowak Marcin
  • Nowakowski Jan
  • Nowowiejska Joanna
  • Ossowski Krzysztof
  • Pankanin Anna
  • Pardo Michał
  • Pasternacka Anna
  • Pawelski Hubert
  • Pawłowska Natalia
  • Piatkowski Paweł
  • Piotrkowska Marta
  • Płaczek Tomek
  • Pokorzyńska Monika
  • Polikowska Katarzyna
  • Popłąwski Kacper
  • Pośpieszna Katarzyna
  • Próchniak Natalia
  • Przyborski Piotr
  • Quakulak Karolina
  • Rabka Szymon
  • Raczyńska Iga
  • Rakowska Malwina
  • Rodecka Aleksandra
  • Rodzik Aleksandra
  • Roethel Barbara
  • Roubo Dawid
  • Różański Jakub
  • Rusinowski Adam
  • Rutkowski Łukasz
  • Rzyska Katarzyna
  • Sawośko Jacek
  • Siudzińska Katarzyna
  • Składanowsk Michał
  • Skrzypczak Izabela
  • Słupicki Jakub
  • Sokal Olga
  • Sommerfeld Artur
  • Spierewka Łukasz
  • Sprenger Beata
  • Stachniczek Magdalena
  • Stachowska Adrianna
  • Stanecka Cecylia
  • Stańczyk Marta
  • Starosta Marta
  • Stępień Anna
  • Strzella Rafał
  • Strzemecka Ewa
  • Stuczyński Krzysztof
  • Sucharski Artur
  • Suchomska Monika
  • Suliga Paweł
  • Sypniewski Marcin
  • Szahaj Maciej
  • Szatkowski Mariusz
  • Szmaglińska Karolina
  • Szmelter Agnieszka
  • Szparaga Anna
  • Szpejna Monika
  • Szukalska Emilia
  • Szychulska Katarzyna
  • Teodorczyk Alina
  • Tymecki Axel
  • Urbanowicz Katarzyna
  • Wangin Aleksander
  • Wasilewska Anna
  • Wasilewski Jan
  • Wesołowska Karolina
  • Wieczorek Martyna
  • Wierzchowiska Olga
  • Wiese Łukasz
  • Wiśniewska Bogna
  • Wiśniewski Ewelina
  • Wiśniewski Przemysław
  • Wojciech Nowak
  • Wojtczak Martyna
  • Wytych Cezary
  • Zaborowski Michał
  • Zawieracz Michalina
  • Ziegler Bartosz
  • Zwolenkiewicz Piotr
  • Zygadło Anna
  • Zygmańska Olga
  • 
    Organizatorzy i sponsorzy
    ___________________________________________________________________________________________________________________
    © 2003 - 2005 Impuls www.impulsit.pl