___________________________________________________________________________________________________________________


Derek Jacobi
nagrał teksty Dyktanda!

Ian Mckellen
przesyła życzenia

Nasze dyktando czytal
Alan Rickman!

Jerzy Dudek
o Dyktandzie!

Mariusz Czerkawski
o Dyktandzie!
___________________________________________________________________________________________________________________


Wyniki English Dictation 2005

Laureaci English Dictation 2005

1. Jędrzej Kuskowski-Gimnazjum Akademickie Toruń.
2 tygodniowe stypendium językowe na Uniwersytecie Westminster w Londynie z przelotem i zakwaterowaniem.

2. Monika Woźniewska-LO Menadżerskie Bydgoszcz.
2 tygodniowy kurs języka angielskiego w International House w Londynie z przelotem i zakwaterowaniem.

3. Juliusz Sampolski-Gimnazjum Akademickie Toruń.
2 tygodniowy kurs języka angielskiego w International House w Torquay (Anglia) z przelotem i zakwaterowaniem.

Lista finalistów English Dictation 2005 w Bydgoszczy 21.05.2005

4. Dulromski Sebastain
5. Pajzderski Tomasz
6. Woda Przemysław
7. Misterski Jakub
8. Czemecka Alicja
9. Siudzińska Katarzyna
10. Kożuchowska Joanna
11. Kot Maciej
12. Idkowiak Bartosz
13. Koronka Bogdan
14. Buzalski Tomasz
15. Lipiński Leszek
16. Jurek Paula
17. Cyganek Kacper
18. Onilski Marcin
19. Wrzosek Maciej
20. Droździuk Dariusz
21. Lipka Marek
22. Witkowska Edyta
23. Prus Agnieszka
24. Suty Anna
25. Krupa Anna
26. Gumańska Ewa
27. Bochniak Kinga
28. Jeżyk Dorota
29. Leszczyńska Anna
30. Oleniuk Joanna
31. Lasek Marta
32. Filipiak Marcin
33. Walczak Anita
34. Kluczewski Marek
35. Kuta Bartosz
36. Cytlak Adam
37. Zwolenkiewicz Piotr
38. Jaróżek Jakub
39. Łożyńska Agnieszka
40. Napierała Natalia
41. Żurek Adrianna
42. Mastalerz Agnieszka
43. Mastalerz Agnieszka
44. Gwiazda Maciej
45. Pawlaczyk Jędrzej
46. Szewczyk Dorian
47. Mrotek Joanna
48. Guziński Jakub
49. Maciejczyk Anna
50. Stuczyński Krzysztof
51. Kowalczyk Aleksandra
52. Załęski Jakub
53. Stachowska Adrianna
54. Mierzejewski Radosław
55. Kaliszuk Sybilla
56. Korneluk Anna
57. Kania Dominik
58. Lewczuk Michał
59. Trawiński Karol
60. Onyszko Martyna
61. Pułkownik Natalia
62. Adamczak Magdalena
63. Niedrybowski Maciej
64. Rimoląg Wojciech
65. Wasilewska Michalina
66. Woźniak Justyna
67. Gralik Marta
68. Izdebska Maria
69. Gapiński Jacek
70. Woźniewska Monika
71. Guralek Adrian
72. Wasilewski Piotr
73. Gucko Karolina
74. Jabłonowski Przemysław
75. Zygort Patrycja
76. Gentkowski Bartosz
77. Gredzuk Szymon
78. Katulski Jakub
79. Hucz Anna
80. Paweł Kalinowski
81. Musiała Karolina
82. Romanowicz Agnieszka
83. Guziński Radosław
84. Wójtowicz Joanna
85. Sakson Natasza
86. Szpak Piotr
87. Rodzik Aleksandra
88. Miszczuk Alicja
89. Rosołowska Kinga
90. Mikołajczyk Krzysztof
91. Gniot Magdalena
92. Olejnik Dagmara
93. Stachniczek Magdalena
94. rakowska Malwina
95. Domke Aleksandra
96. Starosta Marta
97. Wolski Bartosz
98. Tomczuk Paweł
99. Fryska Kszysztof
100. Mielcarzewicz Marta
101. Kobza Robert
102. Hamerlik Martyna
103. Król Olga
104. Hyjek Malwina
105. Walkowiak Anna
106. Burchard Agnieszka
107. Mróz Martyna
108. Czorbański Bolesław
109. Dolińska Jaśmina
110. Pawłowska Natalia
111. Kołtyś Marta
112. Kubiak Ewelina
113. Roszak Zuzanna
114. Condetr Natalia
115. Krzyżanowska Ida
116. Skopowska Paulina
117. Gabiś Aleksandra
118. Drożyński Krzysztof
119. Szalaty Przemysław
120. Leszczyńska Małgorzata
121. Sypniewski Marcin
122. Frosik Beata
123. Wiercioch Rafał
124. Bujanowski Bartosz
125. Suchomska Monika
126. Chylewska Ewa
127. Brzoszczyk Weronika
128. Muzioł Marta
129. Śmigla Marta
130. Firmowski Bartosz
131. Świderska Monika
132. Makowska Agnieszka
133. Półtorak Katarzyna
134. Schomas Katarzyna
135. Bochniak Agnieszka
136. Piechowiak Patrycja
137. Pokora Igor
138. Perszutow Małgotrzata
139. Dzieciuchowicz Maciej
140. Zielińska Marta
141. Halińska Agnieszka
142. Sznalkiewicz Michał
143. Wood Anna
144. Predella Łukasz
145. Zamyślewski Paweł
146. Szum Virginia
147. Malec Adela
148. Wolszlegier Tomasz
149. Topoliński Tomasz
150. Wamke Jacek
151. Karczewski Jakub
152. Jureko Magda
153. Daniel Jadczak
154. Jędrzej Mruskowski
155. Jan Nowak
156. Patrycja Pakla
157. Tomasz Steinmetz
158. Krzysztof Vitta
159. Paulina Kosińska
160. Juliusz Sompolski
161. Jan Misiak
162. Paweł Błaszczyk
163. Agnieszka Kosik
164. Ewelina Kurowska
165. Marta Zadykowicz
166. Anna Pałasz
167. Anna Czajka
168. Marta Sobiecka
169. Katarzyna Zasada
170. Kozłowski Kozłowski
171. Kamila Jakubczyk
172. Anita Antoszewska
173.MonikaMądrzejewska
174. Krzysztof Chmieliński
175. Michał Krzemiński
176. MariuszWojciechowski
177. Łukasz Waszak
178. Olga Sokal
179. Jakub Jakubas
180. Olga Kostulska
181. Jakub Rusin
182. Tomasz Kowalski
183. Marika Florczak
184. Magdalena Wasilewska
185. Michał Gajdus
186. Dominika Szelążek
187. Agata Langowska
188. Jakub Foss
189. Maciej Draheim
190. Jan Pawluśkiewicz
191. Charlotte Humnicki
192. Natalia Grzybowska
193. Bartosz Klofik
194. Maciej Mroczkowski
195. Pamela Okular
196. Alex Sułkowski
197. Mateusz Kubicki
198. Joanna Biłak
199. Ewa Gaździńska
200. Anna Fałkowska
201. Krzysztof Gawryołek
202. Monika Aptowicz
203.AleksandraKasztelowicz
204. Tomasz Ostojski
205. Zofia Żadan
206. Dawid Cielicki
207. Krystian Wacławik
208. Marta Barnik
209. Pietrzak Monika

Organizatorzy i sponsorzy
___________________________________________________________________________________________________________________
© 2003 - 2005 Impuls www.impulsit.pl